Godło Polski-biały orzeł na czerwonym tle
Flaga Polski białoczerwona/

Zespół Placówek Oświatowych
w Stadnickiej Woli

budynek Zespołu Placówek Oświatowych Szkoły Podstawowej im. Armii Krahowej w Stadnickiej Woli

Kadra Pedagogiczna

Dyrektor szkoły

mgr inż. Czesław Staciwa

Zastępca dyrektora

mgr Edyta Kowalska

Zastępca dyrektora

mgr Marian Wikiera

Wychowanie przedszkolne

mgr Agata Bugajska
mgr Elżbieta Dąbroś
mgr Karolina Rogalska
mgr Marlena Skroś
mgr Monika Śliwak
mgr Małgorzata Wiśniewska

Edukacja wczesnoszkona

mgr Jolanta Krawiec
mgr Izabela Lesiak
mgr Małgorzata Lipnicka
mgr Matylda Pietrusiewicz
mgr Anna Skóra
mgr Jolanta Sułek
mgr Iwona Ślifirska

Religia

mgr Iwona Janiszewska
mgr Iwona Łyczek
mgr Izabela Prawda

Język polski

mgr Justyna Maliborska
mgr Agnieszka Pakuła
mgr Marta Płocińska
mgr Liliana Saik
mgr Janusz Szwed

Język angielski

mgr Monika Firkowska
mgr Monika Góral
mgr Agnieszka Kalinowska
Jan Kassyk
mgr Karolina Ludwikowska

Język niemiecki

mgr Karolina Ludwikowska
mgr Anna Milczarz
mgr Marzena Piwowarczyk

Historia

mgr Robert Krakowiak
mgr Tomasz Stanek
mgr Marian Wikiera

Wiedza o społeczeństwie

mgr Robert Krakowiak
mgr Tomasz Stanek

Plastyka

mgr Justyna Soja-Sadowska

Muzyka

mgr Aneta Karbownik

Edykacja dla bezpieczeństwa

mgr Monika Mularczyk

Wychowanie do życia w rodzinie

mgr Iwona Brzezińska
mgr Iwona Łyczek
mgr Beata Nowak

Przyroda

mgr Monika Mularczyk

Biologia

mgr Beata Nowak

Geografia

mgr Paweł Grot
mgr Monika Mularczyk

Chemia

mgr Ewelina Długosz

Fizyka

mgr Ewa Dobromirska
mgr inż. Czesław Staciwa

Matematyka

mgr Iwona Brzezińska
mgr Justyna Dziuba
mgr Izabela Grochal
mgr Agnieszka Polakowska

Informatyka

mgr Robert Bodzioch
mgr Iwona Brzezińska
mgr Paweł Grot
mgr Agnieszka Polakowska
mgr Marzena Piwowarczyk
mgr Iwona Ślifirska

Technika

mgr Robert Bodzioch
mgr Justyna Soja-Sadowska

Wychowanie fizyczne

mgr Iwona Banasik
mgr Magdalena Hurec
mgr Arkadiusz Jarząb
mgr Małgorzata Kowalczyk
mgr Piotr Klusek
mgr Napierała Tomasz

Pedagog szkolny

mgr Kartarzyna Świercz

Psycholog szkolny

mgr Anita Adach

Biblioteka szkolna

mgr Anna Gut
mgr Izabella Szumilas

Świetlica szkolna

mgr Iwona Kuś
mgr Urszula Siulczyńska

Kształcenie specjalne
(nauczanie indywidualne)

mgr Małgorzata Ciszek
mgr Barbara Strzelczyk

Kształcenie specjalne
(logopedia)

mgr Aneta Karbownik
mgr Izabela Lesiak
mgr Agnieszka Pakuła
mgr Matylda Pietrusiewicz